Mekanik Taahhüt sektöründe 2006 yılından itibaren faaliyete başlayan Fortes Mekanik, sektördeki gelişim ve değişimi takip ederek inovasyonu kurumsal yapısı ile özleştirmiş Türkiye’nin gelecek vadeden Mekanik Taahhüt firması konumundadır.

Fortes Mekanik;  sıhhi tesisat, altyapı işleri, ısıtma sistemleri, doğalgaz tesisatı, soğutma sistemleri, havalandırma sistemleri, yangınla mücadele sistemleri, duman ve basınçlandırma sistemleri alanlarında Fortes Mühendislik şirketler grubunun bir parçası olarak hizmet vermektedir.

Gelişime yönelik yatırımları ve güçlü altyapısıyla Maltepe Cevizli de bulunan kurumsal satış ve operasyon merkezi, 35 şubesi, 250 araçlık hizmet filosu, 550 personeli ve 250 ustasıyla beklentilerin üstünde hizmet üretiyor. İstanbul, Kocaeli, İzmir, Balıkesir, Tekirdağ, Edirne, Manisa, Bursa, Konya, Antalya, Isparta, Kahramanmaraş, Gaziantep, Urfa, Malatya, Kilis, Giresun, Ordu ve Trabzon’da bulunan Şubeleri ile 81 ilde yayılmış geniş satış ve hizmet ağı ile ısıtma soğutma ve elektrik taahhüt sektöründe çözümler sunuyor.

Müşterileri ile birebir iletişime geçerek ne istediklerini analiz eden ve buna göre mimari ötesi çözümler geliştiren Fortes; kalite belgeleri, sosyal sorumluluk projeleri ile doğa ve insana verdiği değeri güçlendiriyor. Mekanik Taahhüt alanında hizmet verdiği yüzlerce ürün grubunu, sektöründe dünyanın ve ülkemizin önde gelen markalarından temin ederek tüketiciyle buluşturuyor.


HİZMET AĞIMIZI KEŞFEDİN

Hizmet noktası sayfamızı ziyaret ederek en yakın şubemizi bulabilirsiniz.

Keşfet

TANITIM KATALOĞU

Daha detaylı bilgi edinmek için lütfen tanıtım kataloğunu inceleyin.

İncele

BİLGİ ALIN

İletişim sayfasını ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi Al

Haber Bültenimize Abone Olun

Yeni ürünlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olun.